DPI ekranu: ldpi (120dpi), mdpi (160dpi), hdpi (240dpi), xhdpi (320dpi), xxhdpi (480dpi), xxxhdpi (640dpi)
Podpis SHA1: 98e7e9d97c206f3b14c34f8a12bfc8d81d28fa3f
0 downloads Kup w Google Play
Screenshot app 0Screenshot app 1Screenshot app 2Screenshot app 3Screenshot app 4Screenshot app 5Screenshot app 6Screenshot app 7Screenshot app 8Screenshot app 9Screenshot app 10Screenshot app 11Screenshot app 12Screenshot app 13Screenshot app 14Screenshot app 15Screenshot app 16Screenshot app 17Screenshot app 18Screenshot app 19Screenshot app 20Screenshot app 21Screenshot app 22Screenshot app 23

Pobierać Chess Rush APK za darmo

Chess Rush to turowa gra strategiczna, która oferuje tryby drużynowy i solo

Chess Rush to turowa gra strategiczna. Zachowując klasyczną rozgrywkę z automatycznym bitwą, oferuje dodatkowo innowacyjne 10-minutowe mecze (tryb Turbo), tryb współpracy 2 na 2 oraz tryb walki drużynowej (4 na 4). To najlepszy bitwa strategiczna na urządzenia mobilne! Strategia jest kluczem, ale szczęście również odgrywa rolę!
Stwórz swoją elitarną formację z listy ponad 50 bohaterów i rywalizuj z 7 innymi graczami, aby zostać królem planszy!
Czas wykonać zwycięski ruch!

[Przechytrz swoich przeciwników]
Ponad 50 bohaterów, standardowa szachownica 8x8 - oby wygrał najmądrzejszy gracz! Jak generał na polu bitwy, stwórz formację, ulepsz swoich bohaterów, aktywuj ich kombinacje i jak najlepiej wykorzystaj swój ekwipunek!

[4v4 i 2v2]
Znudzony granie samemu? Utwórz drużynę 2 lub 4 graczy i dołącz do meczów drużynowych! Komunikuj się z kolegami z drużyny i opracuj zwycięską strategię! Nowo zoptymalizowana gra Squad Clash jest już dostępna. Wypróbuj to!

[10+ minutowych meczów]
40 minut za długo? Przyjdź i zagraj w trybie Turbo! Szybkie kojarzenie, szybka rozgrywka - skończysz mecz w nieco ponad 10 minut!

[Pożegnanie z pay-to-win]
Pieniądze NIE kupią ci zwycięstwa! Ciesz się klasycznym, uczciwym automatem do walki!

[Płynne i stabilne wrażenia z gry]
Zaloguj się za pomocą kranu! W Chess Rush czeka na Ciebie płynna i stabilna rozgrywka!

[Niesamowite nagrody]
Zarejestruj się, aby otrzymać różne nagrody!

Śledź nas w mediach społecznościowych, aby wygrywać nagrody, czytać przewodniki po grach i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!