Rodzaj | Wariant | ||||
1.7.9(82) 131 APK | |||||
Rozmiar: 48.92 MB Certyfikat: 246cdca6dfc86f63d0d12fe44dd418951b35d502 Podpis SHA1: 67859e39c99b59f91aea1a3e2b611deab4964ff5 Architektura: universal DPI ekranu: ldpi (120dpi), mdpi (160dpi), hdpi (240dpi), xhdpi (320dpi), xxhdpi (480dpi), xxxhdpi (640dpi) Urządzenie: laptop, tablet, phone | |||||
1.7.9(82) 131 APKs | |||||
Rozmiar: 35.39 MB Certyfikat: 246cdca6dfc86f63d0d12fe44dd418951b35d502 Podpis SHA1: 755742aee94dc834ea4e7b8414d6c6117bd5d70a Architektura: universal DPI ekranu: ldpi (120dpi), mdpi (160dpi), tvdpi (213dpi), hdpi (240dpi), xhdpi (320dpi), xxhdpi (480dpi), xxxhdpi (640dpi) Urządzenie: phone |
Pobierać Xome Auctions APK za darmo
Licytuj nieruchomości w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Xome Auctions.
Xome ma jeden z największych ogólnopolskich asortymentów REO, krótkiej sprzedaży, wykluczenia i luksusowych nieruchomości na aukcji. Aplikacja Xome Aukcje stawia władzę w swoje ręce, aby szukać, poznawać, stawkę i wygraj właściwości w naszym łatwy w obsłudze aplikację więc obok domu, inwestycje lub wynajem jest tylko oferta z dala. Nasza działalność opiera się zarówno w jak najprostszy sposób na zakup nieruchomości na aukcji. Niezależnie od tego czy nasza aplikacja pozwala prowadzić działalność tam, gdzie masz sygnał właściciel domu, flipper, właściciel lub dużą skalę nabywca instytucjonalny.
W przeciwieństwie do niektórych aplikacji w nieruchomości, nie ukrywamy żadnych funkcji lub przydatności w naszych doświadczeń mobilnych i aplikacji. Kupujący cieszyć nasz pełen zestaw filtrów, parametrów wyszukiwania oraz dane nieruchomości-w tym łóżko i liczyć kąpiel, spacer, historii wynik cenowej i więcej.
Kluczowe cechy:
* Czy to rejestracja zdarzeń, licytacja, lub podpisaniu umowy, wszystko można wykonać za pomocą aplikacji
* aktywa Wyszukaj według adresu, miasta, stanu lub właściwości ID
* Automatyczne sugestie wyników wyszukiwania, aby znaleźć podobne właściwości
* Zapisz i ponownie swoje ulubione wyszukiwania i właściwości
* Powiadomień push więc nigdy nie przegap okazji, aby przelicytować konkurencję
* Licytacja zakładka przegląd w celu podsumowania aktywnych aktywów i ofert
* Oferta pre-aukcja zakładka z historią złożonych ofert i ich status
* Umowa e-podpisaniu przez aplikację
Kluczowe cechy:
Pokaż więcej
Więcej informacji
Zaktualizowano w
2021-08-23
Rozmiar
48.92 MB
Obecna wersja
1.7.9(82)
Wymaga Androida
6.0 and up
Ocena Zawartości
Dla wszystkich
Oferowane przez
Xome Inc.
Deweloper [email protected]